Torby z nadrukiem

Jak ewoluuje moda

Dużo ludzi tkwi w mylnym przekonaniu, że topowe akcesoria a przy tym ciuchy powinny być jednocześnie niepraktyczne oraz niewygodne. Poprzednie lata ugruntowały nas w tym przekonaniu pokazując na okładkach gazet damy ubrane w małe koszulki ze sztucznych rzeczy, krótkie spódnice, przyległe do ciała spodnie. 
Moda musi być niewygodna? Nic bardziej mylnego! Pokazują to w szczególności ostatnie trendy, które oferują poniekąd sportowe, luźne outfity i stawiają na wygodę i niefrasobliwy styl. Spodnie dresowe, rozciągnięte t-shirty, ogromne kiecki do ziemi obwiązane w talii paskiem, koszule oversize, torby z nadrukiem, minimalistyczne bluzy ze zabawnymi czy też zadziwiającymi napisami, do tego buty na płaskim obcasie, trampki albo adidasy, obojętny makijaż a także proste do wykonania fryzury. Wszystko to napawa się wielgachną famą, może przez fakt, że moda w końcu odpowiedziała na potrzeby odbiorców i możemy ubierać się nie tylko pięknie, ale też wygodnie. 
Co chwilę więcej blogerek modowych i celebrytek uwidocznia się na ulicy w tego typu zestawach, propagując równocześnie modę na ekologiczne rozwiązania, wybierając coraz częściej naturalne materiały – len, wełnę, bawełnę, jedwab. Moda damska wkroczyła na inny poziom przydatności. Przede wszystkim dla młodych dziewczyn istotne jest dziś, żeby ubierać się zgodnie z kierunkami, nie rezygnując równolegle z autonomii. Monitoring trendów pozwala im ubierać się w znane produkty branży modowej. Co chwilę częściej jednak dziewczyny wybierają też nieszablonowość, szukając swojego stylu, umieszczając go gdzieś pomiędzy tym, co modne, a tym, co nie było jeszcze odkryte. Ulice miast są co chwila bardziej zróżnicowane, jeżeli rozchodzi się o wybory modowe. Dzięki temu jest nie tylko piękniej, ale i ciekawiej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.